חברים לדרך

מה בסביבה- חודש אדר

פורסם בתאריך: 09-02-2013

דברים שלא תשמעו במקום אחר.. כנסים, אירועים, פרויקטים, יוזמות ושאר ירקות... פרסום ללא תשלום info@tevaivri.org.il

 

מה בסביבה

 

הכנס החמישי לחינוך סביבתי וקיימות – מחוז חיפה

יום שלישי, ב' אדר, 12.2.13 במדעטק, רחוב בלפור 12, חיפה. הכנס בנושא תרבות הצריכה בעידן של משבר סביבתי . פרטים והרשמה כאן.

 

מזון למחשבה- חברה וסביבה

רביעי, ג' אדר, 13.2.13 בבית קהילת ידידיה, ערב מרתק עם הרב דוד רוזן על "משביע לכל חי רצון" מגוון רחב של סכנות אתיות ואתגרים בת זמננו לגבי צריכת מזון. ויעל עשור- על כשרות חברתית- סיפור מקרה של התו החברתי. 19:00 רחוב ליפשיץ 12 ירושלים. פרטים נוספים בלוח האירועים של טבע עברי ובדף הפייסבוק.

 

בית מדרש ירוק ברותם

ימי שישי בחודש הקרוב, בין השעות 8:30-11:30 ביישוב רותם. המפגש הקרוב יהיה עם אמיר יחיאלי- סדנה מעשית להרכבת מערכת מים אפורים. פרטים נוספים בלוח האירועים של טבע עברי.

 

כנס לימוד ערבה

ימים חמישי-שישי, ד-ה אדר, 14-15.2.13 ביישוב ספיר. יתקיים כנס לימוד ערבה- אירוע לימוד חוויתי! הרצאות וסדנאות בנושאי יהדות על כל גווניה, חברה וארץ ישראל. באווירה ייחודית שרק הערבה יכולה להציע. פרטים נוספים בלוח האירועים של טבע עברי.

 

סדנת ליקוט צמחים

יום שישי, ה' אדר, 15.2.13 תתקיים סדנת ליקוט צמחים בשפלת יהודה של 'בני אדמה'. הסדנא מיועדת לאוהבי הטבע, למתעניינים בלקטות, מיומנויות חיים קדומות, הישרדות ולמדריכי טיולים. פרטים נוספים בלוח האירועים של טבע עברי.

 

סרט: משבר המים העולמי

 סרט בנושא "משבר המים העולמי" מבית היוצר של "אמת מטרידה" – Last call at the oasis  יוקרן באולם כס המשפט, בניין טרובוביץ’, אוניברסיטת תל אביב ב 20.2.13 בשעה 14:00. פרטים נוספים בלוח האירועים של טבע עברי.

 

סוד הגן הנעלם

שושן פורים, 25.2.13, בגן הבוטני חוות הנוי בעמק חפר. תתקיים חגיגה פורימית בחיק הטבע: פעילות מודרכת לילדים וסיור בדגש אקולוגי למבוגרים כולל טעימות. פרטים בלוח האירועים של טבע עברי.


וכן פעילות פורימית מקבילה תתקיים באותו יום ובאותה השעה בגן הבוטני במקווה ישראל. פרטים בלוח האירועים של טבע עברי.

 

סדנת סיתות בצור

ימים שלישי-רביעי, כג-כד אדר, 5-6.3.13 תתקיים סדנת סיתות בצור של 'בני אדמה' בשפלת יהודה, בתנאי שטח מלאים. פרטים נוספים בלוח האירועים של טבע עברי.

 

קורס מבוא 'בני אדמה'

ימים שלישי-רביעי, א-ג ניסן 12-13.3.13 יתקיים קורס מבוא.
בקורס מתרגלים מיומנויות קיום קדומות פיזיות ותודעתיות ברמה גבוהה והוא מקנה כלים ייחודיים ותכנים שאין הרבה הזדמנויות ללומדם, עם חווית חיבור חזקה ומשמעותית אל הטבע. (הדלקת אש ללא גפרורים, בנית מחסה, ליקוט, מים, גששות, הסוואה והתגנבות). מלבד החוויה האישית שלכם, תוכלו להשתמש בתכני הקורס בהדרכות טיולים, הוראה והפעלות אחרות. פרטים נוספים בלוח האירועים של טבע עברי.

 

פרויקט הקומפוסטאים בראשון לציון

הפרויקט צובר תאוצה, אז אם אתם תושבי ראשון או מַכירים חברים, שישמחו לקבל בחינם קומפוסטר לבניין עם הדרכה צמודה של הֶענף הכלכלי של עץבעיר, או אם אתם רוצים להוביל את השינוי וּלהצטרף כִפעילים, אתם מוזמנים לפנות אל מיה בִכתב או בטלפון 03-5254196.